Nice, jeden z předních světových poskytovatelů řešení pro správu domů a budov a zabezpečení, jmenoval Thorstena Seefrieda vedoucím obchodní jednotky Nice Sun Shading Solutions a výkonným ředitelem společnosti elero.

Jmenování je v souladu s mezinárodním plánem skupiny posílit operace a urychlit růst v tomto strategickém segmentu trhu. Základem je pozitivní, integrovaná uživatelská zkušenost s kompletním portfoliem řešení pro partnery a zákazníky.

Seefried se zaměří na urychlení globálního růstu obchodní jednotky Nice Sun Shading Solutions a pokračování úspěšného směřování společnosti elero. Od roku 2021 je obchodní jednotka zodpovědná za celé portfolio sluneční ochrany skupiny, včetně celé řady multiznačkových řešení pro širokou škálu vnitřních i venkovních aplikací. V souladu s mezinárodní orientací jsou aktivity obchodní jednotky rozděleny rovným dílem mezi Nice se sídlem v Itálii (Oderzo) a centrálu elero v Německu (Schlierbach).

Vyučený strojní inženýr působí již více než 15 let jako jednatel a ředitel divize v oborech průmyslové automatizace a senzorové techniky. Více než 20 let pracoval u světového lídra v průmyslové měřicí technice, kde získal mezinárodní zkušenosti v oblasti prodeje, výzkumu a vývoje a výroby.

„Opravdu se těším, až se připojím k Nice a budu vést mezinárodní tým. Nice je dynamická, solidní skupina, která se v posledních letech rychle rozrostla a může počítat se svou silnou pozicí pro další rozvoj. Pokračovat v této úspěšné cestě a zároveň spojit síly globálního hráče, jako je Nice, a zkušenosti zavedené společnosti, jako je elero, je výzvou, kterou velmi rád přijmu,“ říká Thorsten Seefried, vedoucí obchodní jednotky Nice Sun Shading Solutions. .