Jmenování nového generálního ředitele / Enzo Viola, opustí společnost 30. června.

V tradiční bádensko-württemberské společnosti elero hrozí změna ve vedení: Jak společnost oznámila, generální ředitel Enzo Viola opustí společnost k 30. červnu na vlastní žádost. Po více než pěti letech ve funkci generálního ředitele společnosti elero a obchodní jednotky Sun Shading Solutions pod záštitou mateřské společnosti Nice, jedné z předních světových společností v oblasti chytré domácnosti, bezpečnosti a automatizace domácnosti a budov, se bude věnovat novým výzvám. Nástupce již byl určen, aby byl zajištěn bezproblémový přechod. Podrobnosti o novém generálním řediteli budou oznámeny později.

Viola převzal vedení k 1. lednu 2017. Od té doby 50letý muž, který se narodil v Baden-Badenu, úspěšně řídil společnost s více než 400 zaměstnanci a také celosvětovými pobočkami, servisními místy a prodejními partnery.  „elero je inovativní společnost. Společně s Nice se nám podařilo ještě lépe umístit značku a naše produktová řešení v mezinárodní konkurenci. Jsem velmi rád a také bych rád poděkoval naší mateřské společnosti Nice, že elero nyní může stavět na tak silné globální pozici. S Nice a celým týmem to byla vzrušující cesta. Jsem přesvědčen, že můj nástupce pomůže rozvíjet to, co jsme úspěšně začali.“

 

„Rádi bychom poděkovali Enzovi Violovi za jeho vynikající práci ve funkci generálního ředitele společnosti Sun Shading Solutions Nice,“ říká generální ředitel Nice Roberto Griffa. „Dokázal strategicky rozvíjet společnost a nastavit směr dalšího růstu. Jsem si jistý, že nový generální ředitel bude pokračovat v posilování Sun Shading Solutions Nice Business Unit v rámci rozvoje globální skupiny v oblastech inteligentní domácnosti, zabezpečení a automatizace domácností a budov. Máme ambiciózní plány do budoucna.