Martin Renz GmbH

  • Elektronické oddělovací relé pro 1 pohon (230 V, AC) - Centrální ovládání 230V, AC privilegováno - Místní ovládání 230, AC - Připojení motoru včetně ochranného vodiče - Síťovatelné - Lze kombinovat 1: 1 se všemi ostatními ovládacími prvky systému - Paralelně lze připojit několik místních ovládacích tlačítek - Kódovací konektor pro výběr následujících funkcí - Režim krokování zapnutý a po 120 sec. přídrž - Režim krokování vypnutý a po 120 sec. přídrž - Pouze režim krokování
  • Veškeré příkazy na dotykové obrazovce. Denní, týdenní a Astro program.  Režim dovolená. Možnost připojení světelného senzoru. Rozměry v mm: D 80 x Š 80 x H 50. IP20.
  • Jednotka pro nouzový východ Předepsaná druhá úniková cesta často vede přes dveře na terase. Pokud je na těchto dveřích osazena stínící technika je třeba v případě nouze tuto zasunout a to i v případě, že je v objektu vypnutý proud. Jedním z řešení je Modul Únikové Cesty, ketrý je napájen 230V, má integrovaný 12V zdroj pro napájení 12V pohonu a v případě výpadku elektrického proudu napájí pohon z připojeného akumulátoru, čímž zajistí vždy volný nouzový průchod. Modul je nainstalován v podomítkové krabici. Může být ovládán místním tlačítkem, či centrálně např. senzorem kouře. Je vybaven Li lon akumulátorem speciálně upraveným pro vyšší náběhové proudy.  Proto je tento modul určený i k ovládání JA10 Soft 12V DC pohonnů.  
  • Režim krokování + samopřídrž. 24 hodinová paměť pro každý směr. Automatická detekce koncových poloh pomocí vestavěného proudového senzoru. Nastavení oblíbené pozice naklopení. LED ukazatele, akustická signalizace. Rozměry v mm: D 80 x Š 80 x H 50. IP20. Pouze pro pohony s mechanickými koncovými dorazy.
  • je výrobní firma založená v roce 1992 a působí v oblasti elektrických a elektronických součástek a výrobních strojů. Zabývá se také výrobou v oborech elektrotechnika, informatika, radarové a rádiové systémy. Sídlí v německém městě Altena.