elero přináší pohyb k ochraně před sluncem

Jakmile se ukáží první sluneční paprsky, terasy a balkony se stanou oblíbeným místem. Ale i v jarních dnech dokáže slunce vyvinout silnou sílu. Markýza je nejúčinnějším a nejpohodlnějším způsobem, jak poskytnout příjemný stín. Časy, kdy jste museli markýzu vytáčet klikou s velkým úsilím, jsou naštěstí pryč. Markýzy s rádiovým pohonem se velmi snadno ovládají: textilní ochranu proti slunci lze vysunout a zasunout pouze stisknutím tlačítka na ručním nebo nástěnném vysílači. Díky novému řešení pro chytrou domácnost Yubii Home je možné také ovládání pomocí aplikace nebo hlasového příkazu. Všestrannou bránu lze získat od společností Nice a elero.

Chytré a odolné
elero nabízí širokou škálu produktů pro vysoce kvalitní a odolnou motorizaci markýz „made in Germany“. Tradiční Bádensko-Württemberská společnost je jedním z největších výrobců elektrických pohonů a ovladačů pro rolety a protisluneční systémy a specializuje se na oblast rolet a protisluneční ochrany pod záštitou mezinárodní společnosti Nice. Pohon markýz SunTop lze použít v široké řadě systémů ochrany proti slunci, jako jsou markýzy na terasy a zimní zahrady a ZIP screen. Inteligentní rádiové pohony zajišťují markýzám výrazně delší životnost, protože zvlášť šetrně utahují látku markýzy. Křivka síly učení pouze vystavuje látku požadovanému napětí, což mimochodem také chrání mechaniku. Pohony SunTop také běží mimořádně tiše a tiše se zastavují. Integrovaná detekce blokování chrání před poškozením. Pokud například spadlá větev zablokuje profil, pohon se automaticky zastaví.

Reaguje na vítr a počasí
Se správnými senzory od elero reagují markýzy dokonce nezávisle na slunci, větru a dešti. Solárně napájený bezdrátový světelný senzor Lumero-868 automaticky prodlužuje textilní ochranu při silném slunečním světle. V interiéru domu tak zůstává příjemný chládek. Větrné čidlo Protero-868 je téměř neviditelně připevněno k přednímu profilu a při silném větru automaticky přivede cennou markýzu do bezpečí. Tato funkce je užitečná zejména v případě, že při náhlé změně počasí není nikdo doma.

Mimochodem, díky malému požadavku na boční prostor lze motory snadno dodatečně namontovat do všech běžných systémů ochrany proti slunci. Ani chybějící připojení napájení není problém: Solární pohonný systém SunTop L-868 DC se skládá z inteligentního motoru, solárního panelu a baterie a lze jej snadno dovybavit. Integrace do systémů chytré domácnosti, jako je Yubii, je také možná s rádiovými pohony elero.