Supertiché pohony rolet nás díky režimu šepotu nikdy neruší. Při pouhých 35 dB je to o něco hlasitější než váš vlastní dech, a proto je to sotva znatelné.

Ať už je vaše miminko v hlubokém spánku nebo máte naléhavý videohovor v domácí kanceláři – existují situace, ve kterých nás ruší i ten nejmenší hluk. Ale většinou se to stane přesně tehdy: rolety se trhaně a hlučně pohybují nahoru, my se lekneme ze soustředění a potomek ze snu. Naštěstí elero poskytuje ideální řešení se super tichými pohony rolet RolMotion.

Ty mají dvě aplikační varianty: Standardní režim, který zvedá a spouští lamely obvyklou rychlostí chodu, a extra pomalý a extrémně tichý chod. Režim šepotu je sotva slyšitelný při otevírání nebo zavírání na pouhých 35 dB, protože zní jen o málo hlasitěji než váš vlastní dech. Čistý klid a ticho – přesně tehdy, když to potřebujeme.

V závislosti na požadavcích může být RolMotion implementován jako kabelové řešení nebo s rádiovou technologií. V drátové verzi přepneme naši ochranu před sluncem a soukromím do tichého režimu jednoduše dvojitým kliknutím na nástěnný vypínač, u rádiového ručního vysílače stačí držet tlačítka nebo lze automatický režim nastavit časovými příkazy . Pokud je RolMotion integrován do systému chytré domácnosti elero, můžeme rolety dokonce pohodlně ovládat přes chytrý telefon nebo tablet.

Útulným odpočinkem ale pohodlí nekončí. Vzhledem k tomu, že pohon má detekci překážky a blokování a lamely jsou také jemně spouštěny před koncovými polohami, životnost rolet se enormně prodlužuje. Více o novém „Sound of Silence“ na www.elero.de/silentmotion.