Inteligentní dům je struktura, ve které jsou všechny systémy domácí automatizace propojeny a ovládány jediným zařízením.

Nice’s Yubii Home byl navržen tak, aby se dokonale přizpůsobil specifickým potřebám každého zákazníka. Inteligentní dům Nice ve skutečnosti nabízí možnost vytvářet scénáře založené na každodenních zvycích a preferencích každého jednotlivce. Kromě toho vám aplikace Yubii (dostupná pro Android a iOS) umožňuje spravovat různé automatizační systémy, i když nejste doma, takže můžete například zkontrolovat, zda stále svítí světla, nebo upravit teplotu v domě. najít pohodlné prostředí, když se vrátíte, a vyhnout se ponechání klimatizace nebo topení zapnuté, když jste venku.

Pomáhá tedy chytrá domácnost snížit spotřebu energie a omezit náklady na účty? Jedním z hlavních cílů Nice je samozřejmě starat se o prostředí, ve kterém žijeme. Systémy Nice jsou navrženy tak, aby byly stále více udržitelné. Například osvětlení založené na senzorech může ušetřit až 60 % energie (Von Neida, Manicria a Tweed 2001), zatímco kombinovaný senzor pohybu a denního světla může ušetřit až 73 % (Nagy, Yong a Schlueter 2016). Pohybový senzor Nice naproti tomu kombinuje obě funkce, takže nabízí udržitelné řešení jak pro životní prostředí, tak i pro naši peněženku!

Toto je příklad toho, jak jsou produkty Nice navrženy tak, aby zjednodušovaly životy lidí s ohledem na udržitelnost a budoucnost, protože i jednoduchá každodenní gesta doma mohou pro naši planetu znamenat velký rozdíl.