Automatizace s Nice Era Inn. Pohodlná a dobře vypadající a velmi cenově dostupná sluneční clona s plnými možnostmi ovládání.

Díky četným možnostem ovládání od Nice lze žaluzie ovládat individuálně a pohodlně.

Automatizované rolety a interiérové žaluzie zajišťují maximální komfort a optimální světelné podmínky

Motorizovaná vnitřní protisluneční ochrana zajišťuje maximální pohodlí zejména v létě: když je slunce silné, rolety nebo interiérové ​​žaluzie se automaticky stahují a zajišťují optimální světelné podmínky a dobrou rovnováhu mezi denním světlem a osvětlením místnosti. „V dnešní době je účinná a moderní ochrana soukromí a oslnění pro mnoho stavitelů, projektantů a architektů důležitější než kdy jindy a očekáváme, že poptávka v tomto segmentu trhu bude i nadále stoupat,“ říká výkonný ředitel elero Enzo Viola. „O to více nás těší, že s Nice Era Inn máme inteligentní, pohodlné a především prakticky neviditelné a extrémně tiché řešení.“
Systém Nice Era Inn je součástí portfolia stále mladé Nice Business Unit Sun Shading Solutions pod vedením Enza Violy a je vhodný pro obytné a komerční prostory, stejně jako pro hotely, lékařské ordinace a veřejná zařízení, jako jsou školy nebo nemocnice. . Přirozené světlo lze snadno přizpůsobit osobním potřebám a vkusu. Zároveň je optimalizována energetická náročnost budovy.

Inteligentní pohodlí

Zejména v interiéru se vyplatí maximální plynulost systému: Díky velmi tichému chodu se vnitřní protisluneční ochrana otevírá a zavírá téměř nepozorovaně. Kromě toho mají pohony elektronicky řízenou funkci pozvolného rozběhu a pozvolného zastavení a také inteligentní detekci překážek. Nice Era Inn dokáže motorizovat téměř jakýkoli typ interiérové ​​sluneční clony, jako jsou rolety, římské rolety, interiérové ​​rolety nebo plisé. Rozmanitost kompatibilních ovládacích prvků otevírá obyvatelům a uživatelům četné možnosti. Závěs si můžete libovolně vybrat, aby ladil s prostředím bydlení a stylem zařízení.
Pohony Nice Era Inn jsou plně kompatibilní s Yubii Home, a s novým all-in-one hubem Nice Smart Home. Centrální brána pro technologie Nice, Fibaro, elero a více než 3000 zařízení od dalších výrobců se bude v Německu prodávat prostřednictvím elero od čtvrtého čtvrtletí.